Vissterfte op de Zandwinputten

terug naar overzicht

Zondag, 10 april 2022

De voorbije eerste week van april stelden wij op de Zandwinputten aan de Tweede Verkorting vissterfte vast van voornamelijk karper en snoek. Mogelijk waren de recent uitgezette vissen besmet met een virus. Wij raden u sterk aan om uw spullen (landingsnet, weegsling, onthaakmat) goed te spoelen met proper (regen)water en dan zeer goed te laten drogen vooraleer u deze aan een ander viswater gebruikt. Zo vermijden we dat de besmetting overgedragen wordt naar andere wateren en vissen. Wij betreuren dit ten zeerste maar stellen alles in het werk om de schade te beperken.

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies