DAN TOCH GEEN ALGEMENE LEDENVERGADERING 2021

terug naar overzicht

Donderdag, 11 november 2021

We keken er met het bestuur echt naar uit om op 30 november eindelijk nog eens een echte Algemene Ledenvergadering in ons lokaal Eva’s Passie te houden maar met de nieuwe opmars van besmettingen met het corona-virus lijkt ons dit niet verantwoord. Maar niet getreurd… van zodra het kan organiseren we een ALV in het voorjaar van 2022 en nodigen wij alle leden zeker uit. Net als eind 2020 zullen wij in de loop van december opnieuw een samenvatting mailen of per post toesturen en als het kan voorzien wij een eerste zitdag voor de vergunningen in ons lokaal op zaterdag 18 december. U hoort nog van ons…

Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies