Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

OOK GEEN KARPERWEDSTRIJD BIJ GOA DIT JAAR

terug naar overzicht

Zondag, 26 juli 2020

Het stond niet op onze wedstrijdkalender maar toch was er de intentie om in oktober een karperweekend te organiseren en de voorbereidingen waren ongeveer rond en de interesse bij de karpervissers was/is groot. Door de heropflakkering van COVID-19 vinden wij het echter onverantwoord om hier mee door te gaan en na overleg met de initiatiefnemer en de hoofdsponsor is er overeengekomen om dit in de planning voor 2021 op te nemen. Ons gezond verstand en verantwoordelijkheidszin vatten het als volgt samen : “UITSTEL IS GEEN AFSTEL”… dus duimen maar voor betere tijden. Toi toi toi…