Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

WELKOM TERUG VISVRIENDEN

terug naar overzicht

Maandag, 15 juni 2020

Oef, het was lang aftellen maar eindelijk kunnen we vanaf vandaag 15 juni onze buitenlandse leden, met voorop in groten getale de Belgen, weer verwelkomen aan onze prachtige viswateren om hun geliefkoosde hobby te beoefenen... MAAR LET OP… het vervloekte virus is nog steeds aanwezig en nog even besmettelijk, DUS… in ieders belang en om een nieuwe lockdown te voorkomen... VOLG AUB NOG ALTIJD STRIKT DE RICHTLIJNEN OP met als belangrijkste ‘AFSTAND HOUDEN’... VEEL VISPLEZIER EN GOEDE VANGSTEN

Alle maatregelen worden nog altijd zeer regelmatig bijgestuurd, dus bij twijfel kijk nog altijd even HIER om één en ander te controleren