Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Nieuwe statuten en huishoudelijk reglement van kracht

terug naar overzicht

Woensdag, 19 juni 2019

Na een eerste voorlegging aan de Algemene Ledenvergadering (ALV) op 13 maart 2019 en een geldige goedkeuring op een tweede ALV op 16 april 2019 werd de notariƫle akte op 13 juni 2019 verleden voor notaris G. Hendrikse van notariskantoor Axent te Terneuzen. Dit betekent dat de nieuwe statuten en huishoudelijk reglement nu ook daadwerkelijk van kracht zijn. Via de 'Lees verder'-knop vindt u een link naar de nieuwe publicaties.





HIER vindt u de definitieve tekst van de nieuwe statuten.

HIER vindt u de definitieve tekst van het nieuwe huishoudelijk reglement.