Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Rust zacht, Lucien Audenaerde

terug naar overzicht

Woensdag, 5 juni 2019

Tot onze spijt moeten wij terug afscheid nemen van één van onze trouwe leden, namelijk van Lucien Audenaerde, die op zaterdag 1 juni 2019 op 89-jarige leeftijd is overleden te Sint-Niklaas. Ons medeleven gaat dan ook uit naar zijn familie en vele vrienden en kennissen.
Lucien Audenaerde was tientallen jaren lid van onze hengelsportvereniging en zeker bij de wedstrijdvissers goed gekend.
 
Jaar na jaar was hij trouw op post om deel te nemen aan onze clubwedstrijden. 

En al was het met wisselend succes, hij was van het type ‘de volhouder wint’ en daarom was hij in de aanloop naar de wedstrijden ook in de week regelmatig aan te treffen aan de waterkant, meestal in het gezelschap van één van zijn vrienden. 

De laatste jaren was hij wat minder goed te been, maar bij de wedstrijdloting werd daar rekening mee gehouden zodat hij een makkelijker bereikbare visstek kreeg toegewezen en op de andere momenten was er altijd wel een behulpzame collega-visser om hem te helpen. 

Ook vanuit het bestuur en de commissies werd hij sterk gewaardeerd omdat hij op een discrete manier graag zijn visie op één en ander deelde. Soms gebeurde dit zelfs schriftelijk. 

Zijn idee om meer jeugd aan het vissen te krijgen door bijvoorbeeld individuele coaching was en is zeer waardevol, al bleek het niet zo eenvoudig om dit in de praktijk om te zetten. Maar wie weet, misschien lukt het ooit wel...

Rust zacht, Lucien…. we zullen je niet vergeten.


De afscheidsplechtigheid zal plaatshebben op vrijdag 7 juni 2019 om 11u15 in de aula van Rouwcentrum Baert - De Vos, Drongendreef 44 te Moerbeke-Waas.

U kan Lucien ook nog een laatste groet brengen op donderdag 6 juni 2019 van 19u00 tot 20u00 in het funerarium van Rouwcentrum Baert – De Vos in de Kasteeldreef 26 te Eksaarde. 

Rouwbetuigingen kan u ook altijd aan onze vereniging overmaken, wij bezorgen deze dan aan de familie.