Rust zacht, Theo

terug naar overzicht

Zaterdag, 2 juni 2018

Woensdagavond 30 mei moesten wij aan de Axelse/Grote Kreek jammer genoeg afscheid nemen van GOA-lid en wedstrijdvisser Theo van Overloop. Hij werd slechts 65j.

Woensdagavond 30 mei zou de eerste zomeravondwedstrijd van het nieuwe wedstrijdseizoen gevist worden aan de Axelse/Grote Kreek.

Bij het inrichten van zijn visplek zakte Theo plots in elkaar.
 
Ondanks de onmiddellijke reanimatiepogingen van enkele andere leden én een snelle interventie van de medische diensten kon helaas geen hulp meer baten. Theo overleed ter plaatse en liet alle deelnemers verslagen achter. 

Het spreekt vanzelf dat de wedstrijd niet doorging. 

Ondanks de treurige afloop willen wij toch iedereen een hart onder de riem steken en de hulpverleners, zowel de collega-vissers als de professionelen, bedanken om zo kordaat en correct op te treden. Jullie deden al het mogelijke maar soms ben je machteloos. 

Wij willen dan ook ons medeleven betuigen aan familie, vrienden en kennissen die ongetwijfeld goede herinneringen overhouden aan deze minzame man. 


Rust zacht, Theo… we zullen je niet vergeten.